Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa samolotu prezydenta w Smoleńsku - pełna lista ofiar

Utworzony przez świattowy, 10 kwietnia 2010 r. o 11:58
To co się stało to tragedia. Tyle ludzi zginęło.Nie ważne jakimi byli,ale nikomu nie życzyłabym takiej śmierci. Ogromne współczucie dla rodzin i również dla rodziny pilota bo to nie musiała być koniecznie tylko jego wina.. Samolot to tylko maszyna,i nie wiemy kiedy może nas zawieść. (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST COŚ OKROPNEGO NIE MÓWCIE, ŻE BÓG ICH SKARAŁ TO JEST OKROPNA TRAGEDIA, MOŻE POPEŁNILI BŁĘDY, ALE TO BYLI TYLKO LUDZIE I AŻ LUDZIE, AŻ POLACY, KTÓRZY BYLI OBYWATELAMI POLSKI TAK SAMO JAK MY. JA CAŁY DZIEŃ PŁACZE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DR napisał:
Szkoda, że nie jest Pan (Pani) pilotem. Z poważaniem DR
Im dłużej oglądam relacje i wypowiedzi różnych ludzi to skłaniam się opinii, że któryś z młodych pilotów sterujący samolotem tupolew nie miał odwagi odmówić lądowania w tak gęstej mgle. Żal,żal i jeszcze raz żal. Szkoda tak WIELU WYBITNYCH OSÓB. I dziwię się ignorantom i niemyślącym lub myślącym inaczej że szukają tu teraz politycznych afer z prowadzą domysły w sprawie różnych partii politycznych, których nie wymienię z uwagi na PAMIĘĆ OSÓB KATASTRFY. WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere kondolencje dla rodzin tragicznie zmarłych w katastrofie lotniczej w Smoleńsku. Straciliśmy wielkich Polaków... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
F147D4 napisał:
Im dłużej oglądam relacje i wypowiedzi różnych ludzi to skłaniam się opinii, że któryś z młodych pilotów sterujący samolotem tupolew nie miał odwagi odmówić lądowania w tak gęstej mgle. Żal,żal i jeszcze raz żal. Szkoda tak WIELU WYBITNYCH OSÓB. I dziwię się ignorantom i niemyślącym lub myślącym inaczej że szukają tu teraz politycznych afer z prowadzą domysły w sprawie różnych partii politycznych, których nie wymienię z uwagi na PAMIĘĆ OSÓB KATASTRFY. WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE.
Patrząc wstecz-katastrofa helikoptera z premierem Millerem -pilot wylądował.Udało się.I co.... 7 lat procesu, 7lat psychicznej ruiny. Nawet zapadły nie tak dawno wyrok uniewinniający nie zwróci przeżyć świetnego pilota i jego najbliższych. Czy dzisiejszej megatragedii można było uniknąć poprzez np. wcześniejszy wylot ....... Ot, trudno jest zebrać myśli w obliczu porannych wydarzeń... Niech odpoczywają w pokoju....... a rodzinom siły i wytrwałości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łącze się w bólu z rodzinami ofiar, ich znajomymi, przyjaciółmi... Niewyobrażalna tragedia dla nas wszystkich, Polaków... [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][* ][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][* ][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][* ][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][* ][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][* ][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][* ][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][* ][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][* ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dobrze żde ktoś wogóle pamięta o załodze samolotu i o funkcjonariuszach BOR_u ale widzę że normalni zwykli ludzie się nie liczą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że poprzez tą tragedię ktoś chciał nas wszystkich, ale przede wszystkim rządzących przywołać do zaniechania tych wiecznych sporów i wzajemnego opluwania się, dbania o swoje prywatne interesy, układy. Minęło już 21 lat (od 1989r) odkąd mamy Wolną Polskę, a tyle dziedzin naszego życia kuleje (np. Służba Zdrowia, System Emerytalny i jeszcze kilka) a nawet rozpada się. Ludzie, których wybieramy obiecują na różne "cuda" po czym jakoś nie mogą sprostać swoim obietnicom. Tyle Rządów przez ten czas już było. Co się dzieje? Prosimy Was - Nasi przedstawiciele - zatrzymajcie się na chwilę, potem współpracujcie, nie rywalizujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrażam wielki ból i składam kondolencje dla rodzin ofiar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to musiało się zdarzyć? Wyrazy współczucia dla rodzin dotkniętych tragedią.Jezu Ufam Tobie. http://www.youtube.com/watch?v=nKhbkwnXLAk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DR napisał:
Szkoda, że nie jest Pan (Pani) pilotem. Z poważaniem DR
Nie jestem pilotem.... Nie winię pilota, ja go nawet rozumiem, dlaczego próbował tyle razy wylądować: "pan każe, sługa musi". Pamiętacie jak zginęła para policjantów, odwożących "ważną osobistość", też tylko wykonywali rozkazy. To jest nasza, prawdziwa rzeczywistość.... Pewnie większość z was, jako pracownicy, też takiego czegoś doświadczyliście. Wiem jedno, ktoś musi być winny, i prawdopodobnie winni zostaną ci piloci, a oni tylko wykonywali rozkazy.... mgła..... nacisk, że jeszcze nie wylądowali.... stres.... za duża wiara w swoje umiejętności i stała się wielka, straszna tragedia. Jest to przestroga dla innych, nie dajcie się zastraszyć i nie zastraszajcie.... Wyrazy ubolewania dla rodzin i krewnych, tych którzy zginęli. Rodziny pilotów, wielkie współczucie dla was, trzymajcie się, jestem z wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jolanta napisał:
Szczere kondolencje dla rodzin tragicznie zmarłych w katastrofie lotniczej w Smoleńsku. Straciliśmy wielkich Polaków... [*]
nie przesadzaj może poza kilkoma dowódcami,oraz profesorem Kaczyńskim to reszta była urzędasami wysokiego szczebla i nic więcej po prostu byli przy korycie i tym samym siłą rzeczy obecni w mediach,ale nie dorabiajcie wielkich filozofii do tego:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jolanta napisał:
Szczere kondolencje dla rodzin tragicznie zmarłych w katastrofie lotniczej w Smoleńsku. Straciliśmy wielkich Polaków... [*]
Ja również przyłączam się do kondolencji! To wielka tragedia i zastanawiam się jak Wy niektórzy możecie w takiej chwili pisać coś negatywnego na ten temat.? Musimy się modlić za ofiary tej katastrofy i ich rodziny,żeby nie byli sami w tym strasznym bólu... WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E365FD napisał:
nie przesadzaj może poza kilkoma dowódcami,oraz profesorem Kaczyńskim to reszta była urzędasami wysokiego szczebla i nic więcej po prostu byli przy korycie i tym samym siłą rzeczy obecni w mediach,ale nie dorabiajcie wielkich filozofii do tego:))
Dla mnie to byli ludzie, a mną kierują ludzkie uczucia. Czyżbyś zapomniał,że zmarłym należy się szacunek bez względu na to kim są?Tak samo jak głowie państwa i wszystkim innym osobistościom. Dramat ludzki i tragedia narodowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam i zyje w Niemczech iuz 25 lat.Odbieralem juz przerozne wiadomosci z Ojczyzny.Takiej do tej pory nie bylo.Wszystkim Polakom i rodakom:skladam kondolencje.Jeszcze Polska nie zginela.Dzis tekst Naszego Hymnu Narodowego nabiera szczegolnego znaczenia.Musimy byc twardzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E365FD napisał:
nie przesadzaj może poza kilkoma dowódcami,oraz profesorem Kaczyńskim to reszta była urzędasami wysokiego szczebla i nic więcej po prostu byli przy korycie i tym samym siłą rzeczy obecni w mediach,ale nie dorabiajcie wielkich filozofii do tego:))
Owszem, ale byli to ludzie i jest to jedna z 3 największych katastrof lotniczych polskich samolotów. Jedyne co mnie wkurza to wielki krzyk za Lechem K. Nikt nie pamięta już, albo nie chce pamiętać o Hymnie narodowym cyt.,,z ziemi wolskiej do Polski'', czy też ,,jeszcze jedno pytanie tylko nie od tej małpy w czerwonym'' czy też słynnym ,, spieprzaj dziadu''. Nie lubiłem i nie przepadałem za Lechem K., ale jako prezydentowi naszego kraju i jako człowiekowi uważam iż trzeba okazać szacunek, po tym co się stało. I większą stratą dla Polski w tym momencie jest śmierć 4 czy 5 wysokiej rangi generałów, prezesa NBP i rady polityki pienieżnej niżeli reprezentacyjnej głowy państwa. A reszta posłów (dziwne ze prezydent niby był bezpartyjny, a ponad połowa pasażerów pochodziła z pis) zgineła z własnej chciwości i pazerności. ,,Bóg jest sędzią sprawiedliwym, co za dobre wynagradza a za złe karze''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciej z Borzechowa napisał:
Owszem, ale byli to ludzie i jest to jedna z 3 największych katastrof lotniczych polskich samolotów. Jedyne co mnie wkurza to wielki krzyk za Lechem K. Nikt nie pamięta już, albo nie chce pamiętać o Hymnie narodowym cyt.,,z ziemi wolskiej do Polski'', czy też ,,jeszcze jedno pytanie tylko nie od tej małpy w czerwonym'' czy też słynnym ,, spieprzaj dziadu''. Nie lubiłem i nie przepadałem za Lechem K., ale jako prezydentowi naszego kraju i jako człowiekowi uważam iż trzeba okazać szacunek, po tym co się stało. I większą stratą dla Polski w tym momencie jest śmierć 4 czy 5 wysokiej rangi generałów, prezesa NBP i rady polityki pienieżnej niżeli reprezentacyjnej głowy państwa. A reszta posłów (dziwne ze prezydent niby był bezpartyjny, a ponad połowa pasażerów pochodziła z pis) zgineła z własnej chciwości i pazerności. ,,Bóg jest sędzią sprawiedliwym, co za dobre wynagradza a za złe karze''.
a już na pewno ty będziesz oceniał i rozliczał naszego prezydenta z życia. teraz Bóg go sądzi a nie Ty! lepiej sie pomódł a nie gadaj głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRAGEDIA CAŁEGO NARODU POLSKIEGO!!! ZAUFALIŚMY I WYBRALIŚMY LUDZI DLA KTÓRYCH WYPYCHANIE WŁASNEGO PORTFELA BYŁO WAŻNIEJSZE OD ZADBANIA O WŁASNE BEZPIECZEŃSTWO I BEZPIECZEŃSTWO NARODU, PONIEŚLI ZA TO NAJWYŻSZĄ KARĘ! NIECH TO BĘDZIE PRZESTROGĄ DLA INNYCH!!! WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZIN!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVN piątek 9 kwietnia 2010 - Piaskiem po oczach Europosel Sławomir Nitras - zapłaci klasę biznes tam i z powrotem gen.Jaruzelskiemu do Moskwy na obchody 65 lat ukończenia II WŚ, żeby tylko nie leciał współnie z prezydentem L.Kaczyńskim rządowym samolotem No i teraz europosel ma zapewnione, że tym samolotem już NIKT nie poleci, po 12 godzinach od jego obecności w programie (21-9) mgła......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moreczek21 napisał:
Jednym z członków załogi była moja młodsza siostra Justyna Moniuszko. Ciągle nie mogę uwierzyć, że ta katastrofa to prawda i już nigdy jej nie zobaczę.
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/articl...EZYDENT/9466098 wyrazy współczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...